19 srpna, 2022

Bus Ticket

Váš partner pro cestování a zábavu v online světě

Showing 21 - 35 of 35 stations

Radost poslouchat

Internetové rádio s dechovkou rádia Jih, vysílá z Brna

více hudby, méně slov

Rádio Classic Praha naladíte v Praze na frekvenci 98,7 FM v DABu Praha kanál 7A

Expresradio - moderní hudební radio zaměřené na specifika metropolitního regionu. Vysíláme na frekvenci 90,3 FM.

Celoplošné rádio s informacemi, talk show a oblíbenou hudbou

Nejposlouchanější Moravské rádio

Radio Orlicko je regionální rozhlasová stanice, která svým informačním zaměřením cílí primárně na města Ústí nad Orlicí, Českou Třebovou a jejich okolí.

105.1 FM Hradec Králové, 94.3 FM Rychnovsko, 95.5 FM Orlickoústecko

Radio Relax začalo vysílat v květnu 1995 z Kladna na frekvenci 92,3 FM, v listopadu 1997 z Rakovníka na frekvenci 97,4 FM a v září 1998 z Kralup nad Vltavou na frekvenci 103,4 FM. Od ledna 2002 vysílá i pro Berounsko na frekvenci 97,5 FM a pro Lounsko na frekvenci 94,8 FM a tím je zvětšena úroveň plošné dosažitelnosti a kvality vysílání. O úspěšnosti dosavadního vysílání svědčí zájem posluchačů, kterých je týdně více než 98 000 a zařazuje tak Radio Relax mezi nejúspěšnější radia středních Čech. Radio Relax je hudební regionální rozhlasová stanice na velmi dobré technicko-organizační úrovni. Hudební formát zahrnuje klasické hity i hudební novinky. Pravidelné zpravodajské relace přináší mimo světových i domácích zpráv získaných od agentur také aktuální regionální informace zajišťované vlastním týmem reportérů. Od 30. října 2013 vysíláme z nových prostor Galerie Kladno.

Internetové rádio SoundWave vzniklo z myšlenky udělat projekt nezávislého vícežánrového rádia, které se z větší části zaměřuje na tvorbu rockových, metalových a elektronických interpretů včetně různých odnoží těchto stylů. Okrajovým žánrem, který můžete na našem rádiu slyšet je pop. Našim prvotním cílem je se zaměřovat ne na mainstreamové interprety, ale hlavně na ty, co stojí v pozadí a přesto patří mezi talentované muzikanty. Na rádiu SoundWave chceme propagovat začínající kapely nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Součástí našich webových stránek je novinkové zpravodajství, kde se nejvíce objevují pozvánky na různé koncerty a festivaly. Dále na stránkách naleznete hitparádu, soutěže a databázi skupin. Kapely, které budou mít zájem o spolupráci s naším rádiem a hodí se do formátu našeho rádia, nám mohou napsat na e-mail kapely@radiosoundwave.cz.