Luxus Bus a mezinárodní doprava aktuálně

Luxus Bus

Vážení příznivci spol. Luxus Bus a dopravní fanoušci,

jistě jste si všimli, že předchozí zveřejněný článek zmizel. Rádi bychom Vás ujistili, že ne naším přičiněním (asi byl pro některé příliš “na tělo“). Proto Vám jeho obměněnou verzi poskytujeme znovu. Nyní již s mnoha zálohami 😊.

Vlivem nesoučinnosti a blokování ze strany státu (jehož jméno se evidentně nesmí vyslovit) a státních orgánů (které se taktéž evidentně nesmí zmiňovat ani náznakem) jsme nuceni plány naší dopravní společnosti posunout o několik měsíců později. Díky tomuto celkovému chování jsme nuceni naše záměry směřovat především do Rakouska, kde budeme firmu zakládat i žádat o součinnost při financování. Chystáme se také na propojení Rakouska s vybranými městy v tomto státě (nejsem si jistý, jestli mohu napsat jeho název, aby nám to zase někdo nesmazal). Bohužel je toto propojení hudbou celkem vzdálené budoucnosti díky tomu všemu, co se stalo a stále děje.

Spojení Praha – Košice?

Možná jste v mediích zaslechli, že by naše společnost měla otevírat spojení Praha – Košice. Tyto informace jsou ovšem velmi velkou fantazií některého z redaktorů. O tomto článku s námi nikdo nekomunikoval a dozvěděli jsme se o něm spíše omylem a jeho přesný obsah taktéž neznáme. Proto jakékoli informace, které se o nás dozvíte z médií si prosím ověřte na našem webu, FB stránkách nebo nám napište skrze kontaktní formulář, aby se k Vám dostali pravdivé, ověřené a nesmyšlené informace.

Spojení jihu Moravy, jihu Čech a Českých Budějovic?

Toto spojení naše společnost zatím neuvažuje. V budoucnu by mohlo dojít k propojení na trase Brno – Třebíč – Jindřichův Hradec – České Budějovice, ale na to je zatím ještě opravdu brzy, abychom Vám mohli slibovat, že tato linka bude opravdu v provozu.

Jak se ale dostanu do …?

Vaši tíživou situaci chápeme. Spousta dopravců vlivem “vhodného podnikatelského prostředí“ končí a náhrada neexistuje. My jsme již dávno chtěli fungovat, ale bohužel… Je nám tady v naší krásné vlasti souzeno na všechno neúměrně dlouho čekat a doufat, že když se nám konečně podaří udělat něco pro cestující veřejnost, nebudeme za to po zásluze odměněni novými daněmi a formuláři k vyplňování, ověřování a dokládání všeho možného.

Budeme se soustavně připravovat na splnění okolností založení společnosti v Rakousku a dělat maximum, aby cestování po Evropě bylo příjemnější, pohodlnější, zábavnější a za co nejpříznivější ceny.

Filip Pivovar
zakladatel budoucí společnosti Luxus Bus