19 srpna, 2022

Bus Ticket

Váš partner pro cestování a zábavu v online světě

Nucené uzavření prodejny v Kuřimi

3 min read

Velice nás mrzí, jak se v dnešní době nedá podnikat a zvláště při nekalých obchodních praktikách zvláště Vietnamských obchodníků, kteří si neberou servítky a jdou proti majiteli a jeho příbuzným více než nevhodným způsobem, který je za hranicí veškeré slušnosti, etiky a zákonů ČR, jenom aby měl zákazníky a obrat, čim nás poškodí. Bohužel podnikání pana Bui Xuan Thanh s provozovnou v Kuřimi na nám. 1 Května 1081/21 je většinu času za hranou zákonů a to díky prodeji oblečení, koberců i papírnictví při zákazu vládních opatření proti šíření koronaviru.

Jeho vedlejší úmysly s útoky na nás a to i se zjišťování co prodáváme na webu (dphedvika.cz) s následným zajištěním sortimentu do své provozovny na Tamda Expres, který je v Brně znám, jako Vietnamská tržnice na Olomoucké nás dále poškozoval a byli jsme nuceni při atacích ze strany zvláště starší generace nuceni dnes krátce po poledni zavřít.

Způsobená škoda se přitom každý den zvyšuje. Aktuálně dosahuje řádu desítek tisíc korun.

Prodejnu zvonu otevřeme až v pondělí 22.3.2021 v 9 hodin, včetně nabídky služeb uloženky (WEIDO Uloženka) či jinak známé, jako mall point. S ohledem na toto jednání a způsobenou škodu nekalými obchodními praktikami, které dlouhodobě toleruje pronajímající realitní kancelář Nemors,s.r.o. se sídlem v Brně jsme nuceni odejít z Kuřimi a ukončit provoz jediného výdejního místa Uloženky v Kuřimi a na celém Kuřimsku a Tišnovsku. Tato situace nás velice mrzí, protože zcela zbytečně byla působená škoda v řádu desítek tisíc korun Vietnamských obchodníkem za účelem likvidace konkurence, která mu citelně snížila obrat a zájem zákazníků o jeho nabídku zboží.

Nás proto potřeboval díky zvláště starší generaci zničit pomluvami v čem mu dost místních starších spoluobčanů pomáhalo, aby nebyla konkurence s mnohem lepším zbožím i větší kvalitou, než sám nabízí na co si stěžovalo poměrně dost zákazníků. Někteří i se zdravotními problémy z prodeje nekvalitního drogistického zboží po záruční době, které si zde pořídily a stěžovalo v poslední době.

O to více nás mrzí, že praktikami tohoto prodejce se nehodlají zabývat příslušné úřady, ať už místní, tak v rámci kraje. Protože paradoxně sem sami chodí nakupovat levné zboží.

Budeme proto v průběhu Dubna ukončovat provoz této prodejny a přesouvat ji do jiných prostor v Brně.

O autorovi